Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

27.05.2020 14:48

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Miasto Kalisz zgłosiło swój udział w jubileuszowej XX edycji kampanii profilaktyczno- edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Kampania skierowana jest do uczniów, rodziców oraz nauczycieli szkół podstawowych. Główne hasła kampanii to: „Dorastamy asertywnie”, „Samopoznanie i samoakceptacja” oraz „Samoświadomość”.

W związku z kampanią ogłoszono wiele ciekawych konkursów (plastycznych, literackich) do których udziału serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VIII.

A oto informacja dla uczniów przekazana od organizatora:

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach ogłoszonych w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020, w której bierze udział także Wasza szkoła.
Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w domu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie dla nas super prace konkursowe!

1) Konkurs plastyczno -  literacki „Wehikuł czasu” dla uczniów z klas 0-VIII. Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail wehikuł@trzezwyumysl.pl

2) Konkurs krzyżówkowy „Wysil główkę rozwiąż krzyżówkę” dla uczniów z klas 0-VIII. Rozwiązanie hasła wyślij na adres e-mail biuroztu@gmail.com

3) Konkurs na projekt pocztówki „Sport to zdrowie! - Pocztówka dla przyjaciela” dla uczniów z klas 0-VIII. Zdjęcie swojej pocztówki możesz wysłać na adres e-mail pocztówka@rzezwyumysl.pl

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Wszystkie informacje dotyczące konkursów (regulaminy) znajdują się na naszej stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl w zakładce KONKURSY ZTU.

Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia!

Zachowaj Trzeźwy Umysł!