Otwarte Mistrzostwa na Ergometrze Wioślarskim

26.11.2018 16:17

Zawody na ergometrach dla uczennic i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych mają na celu promocję wioślarstwa halowego wśród społeczności szkolnej.

Finał tegorocznej imprezy odbył się w dniu 23 listopada 2018 r. w hali sportowo - widowiskowej Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu , podczas Pucharu Polski na Ergometrze Wioślarskim.

Zawody te cieszą się coraz większą popularnością, o czym może świadczyć udział ponad 200 zawodników ze szkół z Kalisza oraz powiatu kaliskiego.

Naszą szkołę reprezentowała 25 osobowa ekipa uczniów z klas VI - VIII. Była to bardzo udana impreza dla naszych uczniów, o czym świadczą osiągnięte wyniki:

w kategorii szkół podstawowych: chłopcy z klasy VI zajęli I miejsce, dziewczęta z klasy VII-VIII zajęły I miejsce, a chłopcy z klas VII – VIII miejsce II. Indywidualnie Monika Smoliga zajęła II miejsce a Adam Wieczorek miejsce III.

W kategorii UKS-ów: dziewczęta z klas VI – VII zajęły III miejsce, z klas VIII – III gimnazjum I miejsce. W klasyfikacji końcowej dziewcząt II miejsce. Natomiast chłopcy zarówno w kategorii klas VI – VI oraz VI – VI zajęli III miejsce i w klasyfikacji końcowej również III miejsce

Nasza szkoła - film promocyjny E-dziennik Inne druki i dokumenty Archiwum Gielda pracy ePUAP BIP Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty OKE Poznań ODN Kalisz