II Otwarte Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie na ergometrze wioślarskim

28.09.2021 15:00

II Otwarte Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie na ergometrze wioślarskim

28 października 2021r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w II Otwartych Mistrzostwach Gminy Godziesze Wielkie na ergometrze wioślarskim.

W mistrzostwach wzięły udział jeszcze trzy szkoły: Szkoła Podstawowa z Kakawy, Szkoła Podstawowa Godziesze Wielkie oraz Szkoła Podstawowa ze Stobna. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa  uczniów z klas: 5, 6, 7 i 8. Gościem specjalnym była Magdalena Sochocka – wychowanka Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, Wicemistrzyni Europy w Wioślarstwie Juniorów, wielokrotna mistrzyni Polski w wioślarstwie młodzieży. Obecnie swoją karierę rozwija w KW04 Poznań. Zawody otworzyła wraz z p. dyrektor mgr Izabelą Kolasińską p. Ania Andrzejak-Bąk trenerka i sędzia.

Skład naszej ekipy:

Kategoria klas 8

Dziewczęta: Maria Goździńska, Wiktoria Gołębiowska, Zofia Zawadzka, Milena Błaszczyk, Kinga Gorgol, Oliwia Kamińska

Chłopcy: Krzysztof Grudziński, Filip Indraszczyk, Adam Zieliński, Aleksander Nawrocki, Nikodem Raszkowski, Krzysztof Pawlik

Kategoria klas 7

Dziewczęta: Gabriela Banasiewicz, Alina Ludwiczak, Maja Nowicka, Martyna Petynia, Julia Piegat, Natalia Bauch

Chłopcy: Michał Namysł, Franciszek Nawrocki, Michał Borecki

Kategoria klas 6

Dziewczęta: Julia Jamroziak, Julia Plewińska, Patrycja Kobza

Chłopcy: Alan Przybyła, Antoni Sobczak, Szymon Filipowicz

Kategoria klas 5

Dziewczęta: Iga Matysiak, Lena Mikołajczyk, Maja Żubertowska

Chłopcy: Adam Trębacz, Filip Gruszka, Adrian Pawliczak

Nasi sportowcy zajęli następujące miejsca:

I i III miejsce dziewczęta - kategoria klas 8 (dwa składy)

I i III miejsce chłopcy - kategoria klas 8 (dwa składy)

II i III miejsce dziewczęta - kategoria klas 7 (dwa składy)

II miejsce chłopcy - kategoria klas 7

II miejsce dziewczęta i chłopcy - kategoria klas 6

II miejsce dziewczęta i chłopcy - kategoria klas 5

Nasi uczniowie otrzymali również indywidualne nagrody za osiągnięcie najlepszych wyników w swojej kategorii wiekowej. Byli to: Martyna Petynia i Michał Namysł.

Gratulujemy!