PODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA NA WAKACJE

01.07.2020 14:20

PODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA NA WAKACJE

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Drodzy Uczniowie!

Aż trudno uwierzyć, że nadszedł już czas wakacji. Nie widzieliśmy się bardzo długo, pewnie wyrośliście niesamowicie w czasie, kiedy pracowaliśmy zdalnie. Był to dla nas wszystkich rok wyjątkowo trudny, ale też wzbogacił nas w nowe doświadczenia. Wy musieliście bardziej się usamodzielnić i nauczyć organizować oraz planować swoją pracę –  i to akurat plus tej całej sytuacji. Z drugiej jednak strony jesteśmy świadomi, że brak bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach, brak kontaktu z zespołem klasowym – to aspekty, które okazały się niezwykle trudne,  zresztą nie tylko dla Was. Dla nas również – Waszych nauczycieli i wychowawców.  My także zostaliśmy postawieni przed zadaniem, którego dotychczas w polskiej edukacji nikt jeszcze nie doświadczył. W ekspresowym tempie musieliśmy nauczyć się pracować z Wami na odległość. Ale cóż, wspólnie udało nam się pokonać pojawiające się trudności, również technologiczne, bo tych było najwięcej.  

Dziękujemy za Wasz aktywny udział w lekcjach online i (w większości) systematyczne odsyłanie zadań swoim nauczycielom. A także za Waszą aktywność w quizach, uroczystościach online czy konkursach. Cieszymy się, że chociaż w ten sposób mogliśmy uatrakcyjnić Wam czas kwarantanny i potem luzowania obostrzeń.  

Gratulujemy Wam wyników uzyskanych na świadectwie zakończenia roku szkolnego, zdobytych nagród oraz wyróżnień. Jutro będziecie mogli osobiście odebrać je z rąk Waszych Wychowawców.  

Szczególne  gratulacje kierujemy do naszych tegorocznych Absolwentów! Niezwykle dzielnie przeszliście przez zawirowania związane z przesunięciem na czerwiec terminu egzaminu ósmoklasisty. Teraz już ze spokojem możecie oczekiwać na wyniki egzaminu. Pewnie dokonaliście już wyboru szkoły ponadpodstawowej – trzymamy kciuki za Wasze decyzje i życzymy powodzenia!  

Szanowni Rodzice!

Państwu należą się szczególne podziękowania za trud włożony w przygotowanie Waszych dzieci do podjęcia nauki zdalnej, wspieranie i pomaganie im w pokonywaniu trudności. Dziękujemy Państwu za współdziałanie i podjęcie trudu wdrożenia naszych dzieci do pracy z aplikacją Teams. Zarówno Państwa jak i nasze kompetencje w zakresie obsługi tej platformy wzrastały w niewiarygodnym tempie. Jesteśmy wdzięczni, że w tych niecodziennych okolicznościach nauki zdalnej, byliście Państwo przy i dla swoich dzieci, wpieraliście ich emocjonalnie i dbaliście o komfort pracy zdalnej. Dzięki temu wspólnymi siłami dobrnęliśmy do zakończenia roku szkolnego.  

Na nachodzące WAKACJE życzymy Wam przede wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i chwili zapomnienia od trosk dnia codziennego. Drodzy Uczniowie pamiętajcie jednak, by w tym czasie przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo – zarówno swoje jak i innych.  

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!!! 

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy

Nasza szkoła - film promocyjny E-dziennik Archiwum ePUAP BIP Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty OKE Poznań ODN Kalisz
Dzwonki
Godz. 0
6:45
7:45
Godz. 1
8:00
8:45
Godz. 2
8:55
9:40
Godz. 3
9:50
10:35
Godz. 4
10:45
11:30
Godz. 5
11:50
12:35
Godz. 6
12:50
13:35
Godz. 7
13:45
14:30
Godz. 8
14:40
15:25
Godz. 9
15:35
16:20